Quality

kobieta
Author: Daikin
Source: Daikin
Jeśli nasze dziecko jest malutkie, to głównie leży w łóżeczku, albo na tapczanie, mimo wszystko takie leżenie może mu się błyskawicznie znudzić, szczególnie jeśli nie umie jeszcze samo dosięgnąć sobie gruchawki, która leży w pobliżu.
Nowożeńcy
Author: suttonls
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia muzyka jest jednym z podstawowych aspektów każdego przyjęcia weselnego. Współtworzy i podkreśla doskonałą atmosferę. Dzięki właściwie dobranej muzyce możemy wprawić gości w dobry nastrój, inspirować do świetnej zabawy i tańców na parkiecie.
muzycznie
Author: Urko Dorronsoro
Source: http://www.flickr.com
Muzyka góralska ma dużo wspólnych przymiotów z muzyką różnych rejonów Polski. Jej twórcy są nieznani i powstaje spontanicznie, wynika z życia codziennego, z podstawowych pragnień i instynktów twórców oraz wykonawców. Mówi ona o tym co góralom bliskie - o ukochanych Tatrach, przygodach harnasiów i o kłusowniczych wyprawach lub po prostu składa się z żartobliwych przyśpiewek. Nie mogło braknąć w niej elementów miłosnych, czy przegadywania się chłopaka z dziewczyną.
sylwester
Author: Zamek Kliczków
Source: Zamek Kliczków
Planując wypad w czasie wyczekanego urlopu wielu Palaków wybiera polskie wybrzeże. Do rozważenia mamy dwie opcje – tereny położone przy nadmorskim brzegu oraz Mazury. Kto z nas nie ma ciepłych skojarzeń związanych z letnim spacerem brzegiem morza przy zachodzie słońca? Albo kto z nas nie uwielbia pluskania się w wodzie w upalne popołudnia? O ile wyjazd nad Bałtyk jest idealny na lato i upalne tygodnie, tak te zimowe dobrze jest spędzić wśród jezior.
moda
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób myśli, że wybieranie oryginalnych ubrań to snobizm. A prawda jest taka, że to najczęściej chłodna kalkulacja. Jeśli chcemy, by nasze ubrania służyły nam dłużej niż do pierwszej czy drugiej przepierki i żeby wyglądały dobrze, to musimy postawić na ciuchy, które posiadają dobry skład gatunkowy i które nie kosztują kilka złotych. Oczywiście każda pani powinna mieć eleganckie komplety damskie, bo jedynie tak będzie mogła wspaniale czuć się w pracy. Zresztą od niepamiętnych lat wiadomo, że pierwsze wrażenie robi swoje.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »