Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
pilot od telewizora
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W chwili obecnej Internet staje się prawdziwą potęga - zdają sobie sprawę z tego już nawet starsi obywatele, którzy każdego dnia logują się do sieci. Bezproblemowo uda nam się sprawdzić aktualne informacje ze świata, porozmawiać z przyjaciółmi, wysłać fotki naszym najbliższym , a także wykonać zakupy w sklepie www. Na pewno internet upraszcza nam funkcjonowanie, jeśli oczywiście wiemy jak z niego racjonalnie korzystać. Niestety dużo ludzi przekracza magiczną granicę i nie odróżnia rzeczywistości od fikcji.
Zakochana para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób przeciwdziałać monotonii w związku i wzmocnić poczucie więzi? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w poniższym tekście. Każde z partnerów jest autonomiczną jednostką, posiada inne spojrzenie na świat. Dzielcie się swoimi wyobrażeniami, komunikujcie otwarcie o swych potrzebach. Nie wstydźcie się mówić o własnych uczuciach. Podkreślajcie, iż ogromnie wam na sobie zależy. Czasem miło jest otrzymać od partnera SMS z wiadomością: „Kocham Cię bardzo”.
prezent
Author: desi.italy
Nadchodzi dzień kiedy trzeba komuś sprawić dar? Tak, wydaje się to bardzo nieskomplikowane, a jak nadchodzi co do czego to każdemu ręce wysiadają. Prezent dla bizneswoman? Co ja potrafię kupować, takie z reguły nasuwa się pytanie. Dla takiej osoby sugeruję skórzany portfel, organizer i czy ładną torbę wariant jest naprawdę pokaźny. Na początku proponuję poobserwować taką osobę jakie rzeczy ją interesują| by nie popełnić głupiego błędu. Bardzo dobrym typem jest też sesja fotograficzna co dziś jest coraz to bardziej popularniejszym podarkiem o bardzo kolosalnym znaczeniu.
broń
Source: sxc.hu
Obecnie popularny stał się airsoft, bowiem mogą się w niego bawić wszyscy i to niezależnie od wieku jak też płci.

Podstawowym wymogiem jest zakładanie w czasie bawienia się certyfikowanej ochrony oczy, czyli specjalnych okularków. Mimo że airsoft jest dużo mniej bolesny od popularnego paintballu to trzeba pamiętać, że wystrzelona kulka, w razie trafienia w oko jest w stanie być naprawdę niebezpieczna.
planszówka
Author: wetwebwork
Source: http://www.flickr.com
Czasem, kiedy poszukujemy prezentu dla znajomej osoby trudno jest nam wybrać coś odpowiedniego. Jeżeli obdarowywany interesuje się grami lub jest duszą towarzystwa doskonałym prezentem będą różnego typu gry planszowe.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »