Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Jak się wszystko zmienia najlepiej zobaczyć po kondycji niektórych branż. Całkiem niedawno nic nie wskazywało na to, że wszystko gwałtownie się zmieni, że ludzie zamiast tradycyjnych wycieczek do sklepów będą kupować przed ekranem komputera. Taką zmianę przyniósł internet. Jest to wygodne, ale takie rozwiązanie naraża nas na pewne straty. W tym wypadku chyba powinniśmy wspomnieć że tracimy kontakt z prawdziwym produktem, a najlepiej tu pasuje tradycyjna książka. Coraz mniej osób kupuje w księgarni po obejrzeniu książki. Teraz kupuje się błyskawicznie, jednym kliknięciem.
książki
Author: Marco
Source: http://www.flickr.com
Można zapytać co w tym złego? może i nie. Skoro ktoś kupuje książkę to i tak dobrze, zwłaszcza, gdy popatrzymy na poziom czytelnictwa w naszym kraju. W tym temacie borykamy się z innym problemem: kupno książki to nie problem, coraz trudniej jednak znaleźć prawdziwe księgarnie. Dzieje się tak, gdyż łatwiej przenieść każdy interes do internetu. Nie wymaga to wynajmu lokalu, do którego będą przychodzili klienci?

Wystarczy zbudować ładną stronę, zatroszczyć się o promocję, wynająć magazyn (automobilista czasopismo) lub duże mieszkanie, gdzie będziemy składować książki i można zacząć sprzedawać. Kolejny problem to tak zwane książki elektroniczne. Z jednej strony jeszcze tak naprawdę nie zdominowały rynku książki, jednak wkrótce może to nastąpić. Czy wtedy książki drukowane odejdą do lamusa, a księgarnie zostaną zlikwidowane. Na szczęście, jak pokazują ostatnie wydarzenia, tak nie będzie. tradycyjne książki jeszcze długo będą cieszyć się powodzeniem, gdyż nawet jeśli książki elektroniczne (przykłady: świetna e-literatura podróżnicza i przewodniki) cieszą się coraz większym powodzeniem, to jednak dla wielu osobom tradycyjne wydanie jest esencją prawdziwej literatury. Jeżeli chodzi o literaturę, każdy znajdzie coś dla siebie, przykładowo - książki i tematyce kulinarnej.Jeśli chodzi o księgarnie to trzeba przyznać, że ich liczba się zmniejsza, nastaje moda na księgarnie internetowe. To z jednej strony na pewno pomyślna wiadomość dla klientów, gdyż taka ilość to też większa konkurencyjność, czyli lepsze cen. Z drugiej zaś strony, przysparza to nowych problemów, ponieważ przez to, że liczba księgarni drastycznie się zmniejsza człowiek traci kontakt z książką. Nie może po prostu prosto z ulicy dokonać zakupu książki z określonego wydawnictwa. Zamiast tego, za pomocą jednego kliknięcia nabywa wybraną książkę.