Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Persony sprawiają sobie antyczne pojazdy z mnóstwa różnych przyczyn. Dla niektórych postanowienie jest nostalgią za ich młodymi latami, dla innych może to być zamiar jeżdżenia czymś co odznacza się od tysięcy aktualnych aut pędzących po polskich drogach i parkujących na parkingach.

zlot zabytkowych samochodów
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Motoryzacja nieustająco się rozrasta ale nie każdy potrzebuje za nią zdążać. Pracujący silnik starych samochodów może wnieść dużo przygód i zysków finansowych do naszego żywota w porównaniu z współczesnym autem. Samochody zabytkowe potrzebują znacznie więcej ingerencji niż każde nowe auto, i nie każdy mechanik pojmie starszą technologię. Dużo mechaników zostało wychowany na komputerach, zamiast na gaźnikach, silnikach i hamulcach kablowych. Więcej informacji na stronie: ()

zabytkowe auto
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Dzięki internetowi, odszukanie części do swego antycznego samochodu nawet tego, który jest bardzo nietypowy, jest prostszy niż 10-15 lat wcześniej.Wśród fanatyków motoryzacji spotkać się możemy z poglądem, że "prawdziwe samochody" zakończono fabrykować w połowie lat dziewięćdziesiątych. Nie raz zarzuca się wytwórcom, iż współczesne samochody to tylko "plastikowe zabawki" opracowane tak, aby po 5 latach eksploatacji nadawały się wyłącznie do zezłomowania. Zapraszamy na stronę:

Wiadomo, że na rynku amerykańskim auta nowe części do samochodów ciężarowych i starsze (też europejskie marki) są przeważnie dużo tańsze, aniżeli te same modele dostępne w Unii Europejskiej.
Stare amerykańskie samochody takich marek Chrysler, Dodge, Chevrolet, Jeep, Lexus, bywają obiektem ciągle rosnącego importu samochodów. Poza niższą ceną, auta sprowadzane z Stanów Zjednoczonych mają bardziej bogatsze oprzyrządowanie porównując z modelami osiągalnymi na rynku europejskim. Zabytkowe samochody z Ameryki są z reguły w dobrym stanie technicznym, wyróżniają się znakomicie utrzymanym wnętrzem a także dobrym stanem zawieszenia ze względu na drogi, po których jeździły.