Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Jazda konna posiada wiele walorów, a główną z nich jest możliwość obcowania z pięknymi i wytwornymi zwierzakami. Ich zbawienny wpływ na człowieka jest bezsprzecznym faktem.


Niedużo jest dyscyplin umożliwiających równocześnie czerpać radość z uprawiania sportu i kontaktowania się z doskonałym zwierzęciem i piękną przyrodą.
Laser Tag - paintball laserowy
Source: xsitelasertag.com


stadniny koni
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com


Jeździectwo ma tą przewagę, że dzięki kontaktom ze zwierzakiem, jazda na koniu to coś więcej aniżeli zwyczajny sport. Oddziałuje ona bardzo dobrze nie tylko na nasze ciało, ale także na ducha. Warto także nadmienić o jej terapeutycznych cechach, co z pewnością oddziałuje na uznanie tej dyscypliny.


Kieliszki z szampanem dla gości weselnych
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com


Stadniny koni proponują szkoły jazdy konnej prowadzące naukę dla dorosłych i dla najmłodszych na przeróżnych stopniach zaawansowania - na tej stronie bez problemu zdobędziesz podpowiedź. Zajęcia prowadzone są na placach do jazdy i w krytej ujeżdżalni. Na tych, którzy początkowe etapy w jeździectwie mają już za sobą, oczekują urocze rozciągłe tereny, gdzie przejażdżki konne dostarczają cudownych wzruszeń i cudownych pejzaży.


Jazda konna wykorzystywana jest w hipoterapii, która jest stosowana w wypadku osób niepełnosprawnych, po ćwiczenia wskazane przy wadach sylwetki. Przyjemne, kołyszące ruchy, jakie czyni koń (odzież na konkurs jeździectwa) w stępie rozluźniają mięśnie i jednocześnie narzucają poprawną sylwetkę. Jazda konna oddziałuje także pozytywnie na poprawę pracy układu krążenia, oraz oddechowego.
Wszystko to odbywa się nadzwyczaj łagodnie i stopniowo, dlatego terapia nastręcza czasu, jednakże rezultaty są nieomal murowane.


Jazda konna to nie jedynie sama radość i satysfakcja płynąca z owocnej współpracy i przy sposobności zabawy ze zwierzakiem.