Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Kiedy myślimy o polskim wybrzeżu, części z nas na myśl przychodzą niewielkie miejscowości, które wyłącznie latem wizytowane, w sezonie zimowym pozostają wymarłe. Lecz inaczej sprawa wygląda w przypadku Trójmiasta, w które skład wchodzą aż trzy spore miejscowości.


Tam zawsze znajdziemy pełno atrakcji, zatem należy wybierać się tam na różnego typu wyjazdy zorganizowane.


Jeśli chcesz dla swoich pracowników zaplanować imprezy integracyjne Gdańsk czy Sopot to idealne lokalizacje, w poszczególnej porze roku - Miejscowości te oferują pełno atrakcji, które przede wszystkim przeznaczone dla letnich podróżnych, dostępne są przez okrągły rok. Z tej przyczyny także w grudniu możesz przeprowadzić w nich imprezy integracyjne Gdańsk na pewno cię wówczas nie zawiedzie. Dostępne są tam hotele o różnych standardach, wszystko zależy od tego, jak duży masz budżet. Oczywiście ceny poza latem są znacznie mniejsze niż w wakacje, warto uwzględnić to w planowaniu.


buty damskie
Author: Kasya Shahovskaya
Source: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się pewnie, jakie atrakcje możesz zaprezentować tam swoim pracownikom? Z pewnością ciekawym pomysłem jest paintball Gdynia Stocznia powinna was wówczas ugościć - paintball w stoczni. Znajdujący się tam kompleks jest w stanie zagwarantować wam pełno zabawy. Po wzmożonym dniu, warto udać się na przepyszną kolację w jednej z restauracji umieszczonych na starym mieście. Dzięki czemu każdy się pokrzepi. Natomiast po posiłku, dobrym konceptem jest udanie się na koktajl, można zorganizować to w hotelowym barze, żeby każdy w preferowanym momencie mógł zakończyć przyjęcie oraz udać się do własnego pokoju.


paintball gdynia stocznia
Source: www.orlicatravel.pl


Imprezy firmowe są niezwykle dobrym sposobem na nagradzanie pracowników.


Najlepiej raz do roku zaplanować wyjazd w jakieś ciekawe miejsce, na przykład do Trójmiasta. Wówczas morale naszych podwładnych na pewno się poprawią, gdyż zapewniona im będzie spora porcja atrakcji.