Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Jeszcze przed kilkoma laty Polska ogólnie nie była takim miejscem, gdzie z ogromną chęcią grywali zagraniczni wykonawcy. Niby byliśmy oraz nadal jesteśmy sporym państwem, jednym z większych w Europie, ale i tak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż potencjał Polski był odpowiednio wykorzystany. Na całe szczęście w tym momencie jest lepiej: jeżeli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, choćby w okresie letnim będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, a więc jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na Ziemi.

Widowisko operowe
Author: Anyul Rivas
Source: http://www.flickr.com
Niby to nawet za socjalizmu grali u nas wielcy tego świata, ale dopiero w 2014 roku występ znanego muzyka raczej nie jest czymś rzadko spotykanym. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy zazdrościć Czechom, ponieważ Praga często gościła kultowych artystów, lecz obecnie nawet Polak, którego najbardziej zainteresowała muzyka klasyczna i opera płyty cd/dvd nie musi ruszać się gdzieś za granicę, aby w odpowiednich warunkach słuchać muzykę. Chociaż w sumie niestety to nie zawsze akustyka na koncertach jest OK, godny standard na nieszczęście nie jest zawsze. Być może nowa hala w Krakowie będzie pod owym względem idealna?Coraz konkretniejsza oferta koncertowa powoduje, że ludzie najzwyczajniej w świecie mają ogromny wybór. Każdego dnia organizuje się koncerty: reggae, rock, jazz płyty cd/dvd (ulubiona muzyka w super cenach: metal płyty dvd), fani dobrej muzyki nie mają najmniejszych powodów do uskarżania się. Choć to zapewne wiadome, iż w dalszym ciągu nie ma w Polsce miasta takie jak Berlin albo Nowy Jork - jednak w przypadku koncertów, W naszym kraju, zwłaszcza akurat mowa o naszej stolicy, naprawdę nie jest kiepsko, bardzo przeciętnie. Bądźmy zatem usatysfakcjonowani ze sceny koncertowej!

Silny jest również w naszym kraju kabaret kabaret ranczo i musical płyty cd/dvd - chociaż pewnie niektórzy Polacy niezbyt przepadają za nowoczesnymi kabaretami (płyty muzyczne w korzystnych cenach - porównaj: musicale muzyka cd/dvd). Faktycznie nierzadko charakteryzują się one beznadziejnym, wręcz żałosnym poziomem. Jednakowoż są również ambitne kabarety, poza tym szczególnie warszawska scena stand-upowa z roku na rok powiększa swój poziom, jest coraz zabawniej. Zatem: ogólnie zwolennicy słuchania muzyki na żywo nie mają zbyt wielu dobrych argumentów do uskarżania się.