Quality

Przełom dwudziestego i XXI wieku to przedział kolejnych wielkich zamian technologicznych. Telefony komórkowe, sprzęty mobilne czy wreszcie sam Internet. Swobodny dostęp do wszelkich potrzebnych w tej chwili informacji to zbawienie dla wielu osób.

portal społecznościowy
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Wszakże te wszystkie zawartości ktoś powinien sporządzać i umieszczać. Tzw. media społecznościowe skupiają w sobie miliony osób tego typu jak Krzysztof Gonciarz facebook. Tenże młody, ur. 19 czerwca 1985 roku robi teraz oszałamiającą karierę na całym świecie. Krzysztof Gonciarz instagram ma już na swym koncie około 4000 zrealizowanych projektów wszelakiego typu, swą działalność prowadzi praktycznie na kompletnym świecie - w Japonii, w USA czy naturalnie w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że jest obecnie jednym z czołowych rodzimych autorów internetowych.

Innym młodziutkim producentem elektronicznym jest Kaluch instagram, który na swoim kanale w najobszerniejszym serwisie z filmikami udostępnia swoje realizacje, na których wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swoją działalność od blisko 10 wiosen i poprzez taki okres opublikował ponad 500 filmów i zgromadził ponad pół milionową gromadę odbiorców swej internetowej pracy.Kolejnym dowodem na dziennikarską aktywność młodych ludzi jest pewna Karolina, jaka na należącym do spółki z Mountain View portalu z filmami wyprodukowała jeden z najbardziej słynnych tzw. kanałów tematycznych o nazwie stylizacjeTV. Na kanale niniejszym udostępniła już ok. tysiąca filmików poświęconych takiej problematyce jak makijaż na mokro czy też samoprzylepne rzęsy. Na kanale stylizacjeTV youtube można by także poznać dziesięć kosmetyków za maksymalnie 10 złotych czy też np. jakie bywają koreańskie kosmetyki.