Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Już wkrótce święta, więc warto między innymi pomyśleć o spędzeniu czasu ze swoimi bliskimi. Mamy to szczęście, jeżeli możemy razem z innymi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim codziennym życiu i ważnych wydarzeniach. Nie zawsze jednak taka możliwość, by się wspólnie spotkać istnieje. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o bliskich, chociażby wysyłając im kartki pocztowe. Dzisiaj tego rodzaju obyczaj jest coraz mniej popularny, ponieważ wolimy zatelefonować, wysłać smsa bądź porozmawiać przez internet. Każdy sposób jest jak najbardziej dobry, jeśli dzięki temu podtrzymujemy jak najbardziej relacje z najbliższymi. Jednak tradycyjne sposoby, tak jak wspomniane przesłanie pocztówek ma swój urok, którego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpią.

pisanie listu
Author: Kristina D.C. Hoeppner
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie poligrafia jest bardzo rozwinięta (sprawdź też: podkład na biurko), tym samym kartki pocztowe mogą być naprawdę atrakcyjne. Oczywiście wybór w tym zakresie jest ogromny: od najprostszych kartek, z wydrukowaną grafiką, po te trójwymiarowe, które może zagwarantować tylko drukarnia (Drukarnia cyfrowa Wrocław) dysponująca potrzebnymi urządzeniami.

Czy wiesz, że bez problemu możesz pogłębić zakres swej wiedzy związanej z przedstawianym zagadnieniem? Po prostu kliknij ten link oraz zobacz tekst!

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, jakie z pewnością docenią nasi najbliżsi, jest wykonanie takiej kartki także na własna rękę. Wystarczy jeśli o to chodzi kupić dosłownie kilka przyborów i chwilę przeanalizować co chcielibyśmy umieścić na takiej kartce, a wykonanie będzie zdecydowanie łatwiejsze niż myślimy. Prawdą jest, że w praktyce bardzo często po prostu nie chce nam się brać za tego typu rzeczy lub – jak to najczęściej tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Jednakże taka kartka samodzielnie zrobiona, ani drogo nie kosztuje, ani nie jest wielce pracochłonna, natomiast może być dla odbiorcy jak najbardziej miłą niespodzianką.Źródło: poligrafia

listy
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
W końcu, jak przyzwyczailiśmy się już do smsów, czy widorozmów, kiedy nagle pojawi się w naszej skrzynce list z przesłaną do nas kartką, na pewno będziemy miło zaskoczeni. Tego rodzaju drobiazgi są bardzo ważne, zwłaszcza w czasach, kiedy większość rzeczy można kupić – robiąc coś własnoręcznie pokazujemy, że nam zależy na adresacie, że chcemy mu dać coś oryginalnego i poświęcić na to swój czas i energię. Doceni to z pewnością każdy, kto dostanie taki upominek.