Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Dla każdego, kto lubi, czyta i kupuje publikacje zawsze najważniejsza jest zawartość, natomiast obwoluta książki również ma znaczenie.


Okładka książki winna odzwierciedlać jej zawartość, dlatego powinna być przemyślana.


okładka


obraz
Można wykorzystać rysunki i inne grafiki, jakie zaakcentują charakter i zawartość książki. Barwna ilustracja jednej ze scen, bądź portret głównego bohatera z pewnością pobudzą wyobraźnię i nakłonią do sięgnięcia właśnie po tę pozycję. Większość amatorów czytania woli ładnie i schludnie zapakowaną treść.


Chociaż okładka książki to głównie pomysł graficzny, znacząca jest także treść na niej umiejscowiona. Okładka przede wszystkim ma realizować główną rolę promocyjną. Tytuł, oraz imię (sprawdź: numerologia imienia) i nazwisko pisarza winny być dobrze widoczne, w związku z tym tak istotne jest ich odpowiednie rozmieszczenie. Napisy muszą być dobrze widzialne, nie zlewające się z tłem, na jakim są umiejscowione i zapisane atrakcyjną czcionką. Okładka powinna upraszczać przekazanie tej treści, a nie ograniczać, bądź wprowadzić w błąd. Okładka to zewnętrzna ochrona bloku publikacji na stałe z nią powiązana. Są okładki w sztywnej i miękkiej okładce. Okładkę wytwarza się z porządnego papieru, tektury, materiału, lub materiału syntetycznego. Jest pierwszą wizytówką książki, na nią bowiem wpierw pada spojrzenie czytelnika.


Tylna powierzchnia może mieścić wiadomości na temat pisarza, lub recenzję treści.


Nie ma nic bardziej rozkosznego aniżeli wygodnie przysiąść w fotelu i pogrążyć się w fascynującą opowieść zawartą w pięknie opublikowanej lekturze.