Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Żyjemy w czasach, gdy do internetu dostęp mają w zasadzie wszyscy ludzie. Dzięki temu żyje się nam wszystkim znacznie łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Na pewno oprócz używania sieci do płacenia rachunków, umawiania się na randki bądź planowania wycieczek, skupiamy się w tym wypadku również i na tym, żeby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.
Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Z tej też racji coraz więcej osób zaczyna w internecie grać. No i świat gier wciąga, bo nie ulega wątpliwości – i to przyznają wszyscy - że kiedy raz się spróbuje, to nie można przestać grać. Tego typu forma rozrywki odpręża, wzmacnia koncentrację i powoduje, że przenosimy się w inny wymiar ruszania się z domu. Skoro więc na rynku pojawiły się takie nowości jak angry birds stella pop, czy również rozchwytywane call of duty: black ops iii, to czy mamy liczyć na to, że będą one jedynie powielaniem starych schematów czy czymś zupełnie nowym i zaskakującym?

Testerzy gier przyznają, że wiele jest takich produkcji, jakie nie gwarantują niczego nowego, poza grafiką. Prawda jest jednakże taka, że ci najbardziej szanowani producenci wiedzą, że żeby gracz chciał spędzać wolne chwile na grach, to muszą być one po prostu interesujące, atrakcyjne i dopasowane do wymagań większości prawdziwych zwolenników gier. Jeżeli nie mamy czasu, by samemu wypróbować wszystkie nowości, to zdecydujmy się tylko na te, które testerzy wyraźnie polecają. Tym sposobem takie nowinki, jak angry birds stella pop, czy wspomniane call of duty: black ops iii nie przejdą nam koło nosa. Nie ma wątpliwości, że świat gier komputerowych to przestrzeń, gdzie możemy sporo odkryć, w której możemy się doskonale bawić i w której możemy „odpłynąć” w zupełnie nieznany nam świat.
przykładowa gra na przeglądarkę
Author: Lee Green
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zatem i my sami chcemy sprawdzić, jak to jest, to kierujmy się w pierwszej kolejności rankingami profesjonalnych testerów gier, którzy rzetelnie je opisują sugerując nam tym samym, na co powinniśmy zważać przy wyborze danej gierki. Jak najbardziej nie pożałujemy, jeśli już teraz zweryfikujemy, co nowego w świecie gier piszczy i na co warto zwrócić uwagę. Tym sposobem nic, co jest warte zagrania, nie przegapimy!