Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Polacy spędzają coraz więcej czasu na aktywnym wypoczynku. Wystarczy spojrzeć jak wielką popularnością mogą pochwalić się choćby wyścigi biegowe w naszym kraju.
Rośnie ilość osób, jakie codziennie pojawiają się na siłowni.


Wzrasta zaciekawienie także odrobinę bardziej niszowymi dyscyplinami jak chociażby łucznictwo czy też strzelectwo. Ta druga propozycja cieszy się wyjątkową popularnością wśród imprez integracyjnych, w trakcie których zespoły z danej firmy czy też przedsiębiorstwa mogą spróbować swoich sił na strzelnicy. Jeżeli chodzi natomiast o sport jakim jest łucznictwo, to jesteśmy je również praktykować poza profesjonalną strzelnicą (sklep łuczniczy). Dzieje się tak ze względu na dość łatwą dostępność sprzętu. Dla przykładu łuki drewniane można z łatwością kupić w Internecie bądź też sklepach sprzedających różnego rodzaju militaria. Dobrze jest jednakże przed kupnem udać się na strzelnicę a następnie popytać o podstawowe sprawy profesjonalnego specjalistę. Zostaniemy właściwie przeszkoleni zarówno pod kątem kwestii technicznych strzelania jak również samego sprzętu.


drewno
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com


Każdego roku powstaje coraz więcej grup, które parają się przeróżnego rodzaju inscenizacjami z zamierzchłych czasów. Średniowiecze jest w tym kręgu dość popularne. Obok zbroi, szabli to w istocie łuki drewniane są obowiązkowym elementem wyprawki średniowiecznego wojownika. Niemal w każdym większym mieście możemy natrafić na taką ekipę zapaleńców, którzy regularnie spotykają się aby inscenizować bitwy czy też codzienne życie z czasu średniowiecza.
Można także poćwiczyć swoje umiejętności z walki na miecze czy też z posługiwanie się strzałami i łukiem. Jest to z całą pewnością kolejna możliwość na spędzenie czasu w niebanalny sposób.