Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Dzielny harcerz jest naszykowany na jakiekolwiek sytuacje. Potrafi znaleźć się też w najbardziej nieprzewidywalnym miejscu. Posiada głowę z mnóstwem pomysłów, aby uporać się z każdym celem.

W harcerstwie młodzi nabywają koniecznych umiejętności, które na pewno przydadzą im się w całym życiu. Rozwijają samodzielność, spostrzegawczość oraz zaradność. Podczas zjazdów rozwijają zręczność i sprawność fizyczną. Również zaszczepia im się szczytne wartości, chęć pomagania zwierzętom, szacunku dla ziemi. Uczą się też komunikacji plus otwartości w relacjach z innymi.Wycieczka szkolna
Author: BlackRockSolar
Source: http://www.flickr.com

Umiejętności organizacyjne w obrębie to sztuka przetrwania w też w trudnych warunkach terenowych czy atmosferycznych. Ale posiadając koło siebie harcerza nie zginiesz. Pionier jest gotowy na wszystkie okazje. Tak samo sklep harcerski jest w pełnej gotowości na wszystko. W nim można zaopatrzyć się we wszystkie konieczne rzeczy, które pewnie przydadzą się w wszystkich ewentualnościach - .

Sklep harcerski wyposaża pionierów od wielu lat. Można tam znaleźć wszystko. Od całego ubioru w tym kurtki i buty po przeróżne dodatki oraz jedzenie. Śpiwory, maty, namioty oraz plecaki. Można też kupować wyposażenie biwakowe. Zapraszamy każdego, kto chcę doznać dobrą przygodę, a zapewne dostaniesz wszystko, co będzie Tobie pomocne do fantastycznego odpoczynku.