Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Rozpowszechnienie internetu bardzo zmieniło sposób poznawania nowych ludzi. Wcześniej, zanim każdy miał dostęp do sprzętu komputerowego, zamierzając poznać kogoś nowego trzeba było opuścić dom i zjawić się pomiędzy ludźmi. Lecz możliwości, które dał w ostatnich latach internet niezwykle zmieniły, a w zasadzie można powiedzieć, że rozszerzyły możliwości kontaktów. Największym plusem internetu jest to, że nie ma znaczenia, gdzie się siedzi przed ekranem komputera.


randka
Author: Philip Taylor
Source: http://www.flickr.com
Nie będą należeć do rzadkości kontakty pomiędzy osobami z wielu różnych krajów, którzy mogą nigdy nie spotkać się twarzą w twarz, lecz są dobrymi przyjaciółmi. Oczywiście jeśli będzie się korzystać z tego rozsądnie, i poza siedzeniem przed komputerem ktoś będzie miał jeszcze jakiś przyjaciół, z którymi się często widzi, to w sumie można się tylko cieszyć, że są takie możliwości. Gorzej, jeśli kontakty w wirtualnym świecie są jedynymi, które ktoś będzie utrzymywał, w takim przypadku należy znaleźć powody takiego postępowania i spróbować pomóc takiej osobie.

Obecnie internauci mają wiele różnych możliwości, jeśli zechcą nawiązać nowe znajomości albo komunikować się z dotychczasowymi kolegami. Do dyspozycji są więc najróżniejsze czaty, do jakich przyłączyć się można w dowolnej chwili i rozmawiać w czasie rzeczywistym z innymi uczestnikami. Z reguły czaty mają formę tekstową, to znaczy na monitorze ukazuje się okienko, w jakim widać całą korespondencję, lecz nie widzi się osoby, z jaką się prowadzi rozmowę.

para
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Kolejną metodą na poznawanie nowych osób są przeróżne randkowe serwisy. Wymagają one rejestracji i podania pewnej ilości informacji o sobie, dzięki czemu łatwiej powinno być znaleźć kogoś o takich samych zainteresowaniach i preferencjach. Dla chętnych funkcjonują jeszcze serwisy ogłoszeniowe, z propozycjami typu pani pozna pana, w których ludzie szukający kogoś na niezobowiązujący romans, czy też dłuższą znajomość wstawiają swoje oferty, dołączają kontakt i oczekują na kogoś chętnego do nawiązania znajomości.