Quality

Jubileusz urodzin jest szczególnym dniem nie tylko, kiedy byliśmy dziećmi. Również dorośli chcą fajnie spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień z kalendarza.


na 30 urodziny
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
prezent na 18 urodziny
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com


Budzimy się rano i zawsze z uśmiechem na ustach zastanawiamy się, co przyniesie nam ta wyjątkowa dla nas strona z terminarza - ile powinszowań, ile prezentów, ile pozdrowień.


Mówi się, że najważniejszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Rozumie się, że solenizant oczekuje często na upominki niczym z Amerykańskich filmów czyli auta, ale w Polsce są trochę inne zwyczaje -www.prezentokracja.pl/prezenty/na-18-urodziny. Najbardziej wspominanymi podarunkami od kolegów i przyjaciół, są upominki zabawne z tak zwanym jajem. Nierzadko nie są to drogie prezenty, gdyż kupują je nastolatki niepracujące, ale bardziej chodzi o chęć niż o sprawy pieniężne. Jeżeli ktoś z naszych przyjaciół obchodzi już któreś z kolei urodziny i rozmyślamy, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to należy pomyśleć o tym, jaki charakter posiada ta osoba - kliknij tutaj. Jeśli jest obieżyświatem na pewno rozpromieni się na widok albumu albo ogromnej mapy świata na ścianę. Każdy mężczyzna ucieszy się z kieliszków do whisky, a kobieta z kompletu szkła do szampana. Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowych śrubokrętów.


Jeśli chcecie zrobić śmieszny prezent zawsze możecie zamówić plakat znanego pisma z znajomym na nim - i jakimś dowcipnym artykułem mówiącym o tym, że przykładowo jest idealny lub pachnie jak milion euro.


Jeżeli tylko zdajemy sobie sprawę, że solenizant będzie uradowany - to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.