Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
W jaki sposób przeciwstawiać się monotonii w związku oraz wzmacniać poczucie więzi? Na te pytania spróbuję dać odpowiedź w niniejszym artykule. Każde z partnerów stanowi autonomiczną jednostkę, ma różne spojrzenie na świat. Dzielcie się swymi opiniami, rozmawiajcie szczerze. Nie wstydźcie się rozmawiać o własnych uczuciach. Podkreślajcie, że bardzo wam na sobie zależy. Od czasu do czasu miło jest dostać od małżonka SMS z wiadomością: „Kocham Cię”.

Kabaretki
Author: Amazing Girl
Source: http://amazinggirl.pl
Wspierajcie się w trudnych chwilach. Pamiętajcie, żeby od czasu do czasu zaskakiwać się czymś przyjemnym – przynieść podarek bez okazji, zorganizować wspólną wyprawę , wyjść na basen, do kina bądź na uroczystą kolację. Może warto rozważyć przygotowanie dań razem z partnerem? Z całą pewnością wspólne „gotowanie” jest o wiele przyjemniejsze niż sytuacja, gdy sfrustrowana po całym dniu żona stawia małżonkowi obiad na stole. Jak możemy uatrakcyjnić sferę intymną?Szczerze mówcie o swych pragnieniach oraz fantazjach erotycznych. Pomyślcie o wykorzystaniu gadżetów erotycznych bądź o afrodyzjakach. Pomóc mogą kabaretki, ponętne pończoszki, czy też inna niezwykle kobieca bielizna w sklepie Amazing Girl.

W miarę upływu trwania małżeństwa zmniejsza się poziom satysfakcji. Jest to naturalny etap. Wzrasta poczucie ograniczenia swobody, zaś fascynacja erotyczna maleje. Pary wówczas w wielu przypadkach wybierają najprostsze rozwiązanie – rozstanie. Uczucie wygasło, a więc nie warto się starać. W jaki sposób możemy przeciwstawiać się rutynie ? Wracajcie do miejsc, w których się spotykaliście w trakcie pierwszych randek. Podsycajcie wzajemną fascynację erotyczną przez wstrzemięźliwość od siebie. Czasowa abstynencja, chociaż niemodna, na pewno skutecznie podniesie wzajemne pożądanie. W nagrodę bielizna erotyczna z pewnością nie zaszkodzi żadnej ze stron.


Podejmujcie wspólne aktywności, zróbcie remont mieszkania bądź grajcie w szachy. Wspólnie spędzany czas zbliży was do siebie. Uściślajcie własne myśli. Partner nie jest wróżką. Pracujcie nad komunikacją w związku. Prawdomówność to podstawa. Słyszcie, nie tylko słuchajcie. Zawsze starajcie się poznać punkt widzenia małżonka. Modyfikujcie swe nastawienia wobec związku. Przeświadczenie, że to ten jedyny, ta jedyna, zwiększa szanse na trwałość związku. Chęć utrzymania małżeństwa warunkuje motywację do szukania porozumienia oraz akceptowania niewygód.

Przede wszystkim umiejcie docenić bliskość ukochanego, ukochanej oraz zadbajcie o swój rozwój indywidualny, bowiem będąc szczęśliwym z samym sobą, łatwiej wam będzie cieszyć się ze związku.