Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Od pewnego czasu zapanowała moda na e-papierosy. Stale rozmawia się o tym, czy są lepsze (bo mniej toksyczne) od zwykłych papierosów, lecz mimo krótkiej obecności na rynku i braku badań, elektroniczne papierosy z dnia na dzień zyskują nowych zwolenników.


hotel
Vitalic
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dużej mierze e-papierosy mają sporo zwolenników, ponieważ nie wydzielają gryzącego dymu ani toksycznych substancji, tylko parę wodną. By je zapalić nie musimy opuszczać pomieszczenia. Wygoda palaczy polega również na tym, iż aplikuje się liquid o konkretnej ilości nikotyny, dlatego możemy sami określać dawki. Poza tym liquidy mają spory wybór zapachów. Bateria do e papierosa ładuje się dość szybko, w razie kłopotów w każdym momencie możemy ją wymienić, kupując na przykład przez internet albo kupując w sieci sklepów stacjonarnych. Jeżeli chodzi o e papierosy sklep Warszawa ma niejeden. Pojawiają się one często w centrach handlowych w formie niedużych stoisk w pasażu. Na rynku dostępne są modele mające bardzo oryginalne kształty i barwy – niektóre nawet są dedykowane wyłącznie paniom.

Te informacje pochłonęły Cię bez reszty? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej kurs cukierniczy wrocław danych na pozostałych stronach - odnajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Jeżeli interesuje nas propozycja e papierosy sklep Warszawa nas nie rozczaruje – wybór będzie tutaj duży. Przedziały cenowe również są duże – każdy wynajdzie coś na własną kieszeń. Osoby, jakie zmagają się z rzucaniem palenia, mogą zaopatrzyć się w całkiem wydajne e-fajki -


Gdy mowa o e-papierosach dobrze jest zainteresować się całymi zestawami. Szczególnie tym faktem, czy w zestawie jest bateria do e papierosa, ładowarka i płyny. Inne gadżety chyba nie będą nam potrzebne, chyba że chcemy mieć swój elektroniczny papieros na szyi lub mieć kilka baterii zmieniających wygląd e-papierosa.