Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Zdjęcia i filmiki wykonywane z powietrza zawsze pobudzają ciekawość i kreatywność. Krajobraz oglądany z góry uzmysławia nam ogrom kształtów, barw i warstw, których na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, architektura, fragmenty miast, wielkie budowle i konstrukcje, a także różnorodne imprezy, uchwycone w kadr wykonany z lotu ptaka wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i kreują magię skojarzeń
.
Widok z lotu ptaka
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nasz firma oferuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (polecana firma) przy użyciu fachowego sprzętu latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin latania, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepiej wyspecjalizowanych w Europie. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy inaczej. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne ciekawych idei, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów przy kolejnych projektach. W dążeniu do celu czyli zadowolenia Klienta kierujemy się specjalistycznym podejściem do tematu. Kooperujemy z urzędami, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.Naszym odbiorcom proponujemy profesjonalną, elastyczną obsługę, porady techniczne – na wysokim poziomie. Oferujemy najwyższą jakość materiału video kamerowanego z powietrza.

Jeżeli pragniesz uzupełnić swoją wiedzę na ten temat, to czytaj tu koparka lublin kolejne wiadomości. Wystarczy kliknąć w ten link.

Nasza firma ma licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym państwie.W wyborze firmy oferującej usługi wykonywania zdjęć i filmików z lotu ptaka należy zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja UAVO jest gwarantem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez firmę.
Zdjęcia wykonujemy przy pomocy bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę lub aparat na wysokość do prawie pół kilometra. Za pomocą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, rejestrujemy płynny obraz w jakości full HD oraz zdjęcia w 24MPX rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, korzystamy z podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest prosto z aparatu i wyświetlany na monitorze.

Takim sposobem jesteśmy w stanie w pełni kontrolować kadr. Każdej realizacji poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zlecenie. Rozwijając nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz bogatsza.