Quality

Brak czasu jest to zjawisko powszechne. W jaki sposób w tak zagonionym świecie mieć chwilę na czytanie książek? Interesująca alternatywą są słuchowiska. Doświadczamy literatury, a zarazem możemy robić inną czynność.
Aktualnie społeczeństwo choruje na odczucie braku czasu. Im mniej obowiązków mamy, tym jest go mniej. Taka sprzeczność. Jednakże także prawda jest taka, iż zajęć mamy bardzo dużo. A co istotniejsze bardzo dużo tracimy czasu na wszelkiego rodzaju dotarcia do wyznaczonego miejsca, w korkach. Wielokrotnie działamy w pracy osiem godzin, a dojazdy trwają kolejne cztery. Następny przykład to wizyta u lekarza zajmuje 5 min, a sterczymy w poczekalni nieraz godzinę lub więcej. Wykorzystujmy ten czas np. słuchając słuchowisko - widziałeś już słuchowisko?. Nie muszą to być książki z czasów PRL. Aktualnie wiele znakomitych książek jest nagrywanych. Przykładem może być Wiedźmin. Sezon burz.. A. Sapkowskiego.


słuchowisko
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Dla fanów fantastyki autora tego nie ma konieczności prezentować. Jest on symbolem samym w sobie. Słuchowisko zarejestrowane na podstawie jego książki to audiobook, którego warto posiadać w swojej kolekcji. Bierze udział w nim 84 odtwórców, wiele jest efektów szczególnych. Jeżeli nie miałeś chwili, aby przeczytać powieść Wiedźmin Sezon Burz w Fonopolis albo pragniesz słuchać jej treści ta płyta spełni twoje oczekiwania.


Dzięki słuchowiskom możemy wykorzystać czasu w korku lub w trakcie innego bycia w zawieszeniu i nie mieć odczucia, że tak sporo czasu zmarnowaliśmy. Zamiast zmęczeni wrócimy do domu wypoczęci z ekstra dawką literatury.