Quality

W obecnych czasach większość ludzi funkcjonuje w dużym natłoku obowiązków i wielkim stresie spowodowanym pracą. Z tego też względu coraz bardziej doceniamy wolny czas, który możemy przeznaczyć rodzinie i najbliższym.


Powinno się pamiętać, że jest to ogromnie istotne i powinno się korzystać z tego przy wszelkiej nadarzającej się okazji. Najlepszym sposobem na dobre spędzenie czasu z znajomymi są niewątpliwie wspólne wieczory.
Castle Party
Author: www.4taroty.pl


Od lat najdoskonalszym sposobem na spędzanie jesiennych czy zimowych wieczorów były gry. Najpierw były to w szczególności karty bądź popularne bierki. Potem na salony wkroczyły planszówki, jakie bardzo dobrze zostały odebrane przez większą część ludzi. Perfekcyjnie umilają czas i co zajmujące niesamowicie rozwijają mnóstwo kompetencji. Do najciekawszych aktualnie gier należy prawo dżungli (idź na mój blog) będąca grą towarzyską, która świetnie sprawdzi się na wieczorach z rodziną, ale także podczas spotkań integracyjnych. Natomiast jeżeli chodzi o typową planszówkę to na pewno należałoby zwrócić uwagę na patchwork gra (bardzo pomocna strona, mądrze jest odwiedzić) ta dostarcza wiele śmiechu, ale przy tym wymaga skupienia.


prawo dżungli
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Rzecz jasna wybierając je powinno się pamiętać o zawężeniach wiekowych i fakcie, iż nie każda gra będzie stosowna dla naszego dziecka.


Dla małych fanów dzikiego zachodu warto zakupić colt express (link referencyjny), który rzeczywiście pobudzi ich wyobraźnię. Wiek to już coraz mniejszy problem, ponieważ rozpoznawane firmy wprowadzają w dzisiejszych czasach na rynek wersje najbardziej popularnych gier rzecz jasna dla dzieci.