Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Jubileusz urodzin jest szczególnym dniem nie tylko, kiedy byliśmy dziećmi. Również dorośli chcą fajnie spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień z kalendarza.
na 30 urodziny
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


prezent na 18 urodziny
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com


Budzimy się rano i zawsze z uśmiechem na ustach zastanawiamy się, co przyniesie nam ta wyjątkowa dla nas strona z terminarza - ile powinszowań, ile prezentów, ile pozdrowień.


Mówi się, że najważniejszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Rozumie się, że solenizant oczekuje często na upominki niczym z Amerykańskich filmów czyli auta, ale w Polsce są trochę inne zwyczaje -. Najbardziej wspominanymi podarunkami od kolegów i przyjaciół, są upominki zabawne z tak zwanym jajem. Nierzadko nie są to drogie prezenty, gdyż kupują je nastolatki niepracujące, ale bardziej chodzi o chęć niż o sprawy pieniężne. Jeżeli ktoś z naszych przyjaciół obchodzi już któreś z kolei urodziny i rozmyślamy, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to należy pomyśleć o tym, jaki charakter posiada ta osoba - kliknij tutaj. Jeśli jest obieżyświatem na pewno rozpromieni się na widok albumu albo ogromnej mapy świata na ścianę. Każdy mężczyzna ucieszy się z kieliszków do whisky, a kobieta z kompletu szkła do szampana.

Jeśli opracowany tutaj tekst zajął Cię i masz ochotę na więcej, to na pewno spodoba Ci się link do strony (mykuba.pl/), gdzie znajdziesz więcej postów.

Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowych śrubokrętów.
Jeśli chcecie zrobić śmieszny prezent zawsze możecie zamówić plakat znanego pisma z znajomym na nim - i jakimś dowcipnym artykułem mówiącym o tym, że przykładowo jest idealny lub pachnie jak milion euro.


Jeżeli tylko zdajemy sobie sprawę, że solenizant będzie uradowany - to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.