Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Wszyscy doskonale wiemy, jak to bywa z muzyką, jeżeli zapytamy przypadkowego Polaka: jakiej muzyki słucha, usłyszymy: tego, co leci w radiu. Można, więc stwierdzić, że sporo osób lubi muzykę popularną. Wiadomo, że muzyka pop to nie tylko utwory, które słychać w radiu. Mawia się również o ambitniejszym popie, czyli utworach, które większemu gronu nie zawsze przypadną do gustu, mimo, że to popowa stylistyka. Wiadomo, że są też osoby o bardziej sprecyzowanych gustach jeśli chodzi o muzykę.
idź na stronę
Source: http://www.sxc.hu/
Zresztą, jeżeli dłużej porozmawiamy z przypadkowo napotkaną osobą, to zapewne dotrzemy do tego, czego poza tym, co w radiu dana osoba słucha. Sporo osób kochających muzykę pop kupuje składanki, które są robione przez niemalże wszystkie stacje radiowe. I chociaż część osób nie rozumie, dlaczego ktoś płaci za tego typu płyty, to takie składanki są niemalże zawsze na szczytach sprzedaży. Jak widać muzyka pop, czyli utwory lekkie i przyjemne są tymi, chce słuchać wiele osób. Rytmiczny refren i wpadająca w ucho melodia, to sposób na popowy sukces, który często znika po wakacyjnym, czy jakimś innym, sezonie.Gry z interesującą fabułą

gra
Author: Christian T. Petersen
Source: Planszóweczka.pl
Wydaje nam się, że wiemy bardzo wiele, kiedy nagle pada hasło gry fabularne i okazuje się, że tak naprawdę niewiele wiemy. Bo jeżeli mowa o grach to wiele ludzi może opowiedzieć o kilkunastu ciekawych grach, jednak, gdy słyszymy o grach fabularnych, to wszystko prezentuje się całkiem inaczej, bo to my samodzielnie możemy stworzyć grę. O co rzeczywiście chodzi? Otóż musimy zebrać paczkę znajomych, którzy podobnie jak my będą chcieli zagrać w coś wciągającego.


Trzeba wymyślić konwencję, czyli najważniejszy wątek, coś w stylu: jest to gra w stylu baśni, gdzie niedobry mag, chce zabić wszystkich prawilnych magów, albo coś w stylu ucieczki z więzienia, jakiś ludzi. Kiedy posiadamy ogólny pomysł trzeba wybrać z grupy znajomych jedną osobę, która zostanie scenarzystą. Osoba ta musi dokładniej nakreślić sytuację. A później nasze postaci, czyli wszyscy zaangażowani znajomi rozpoczynają grę. Jest to o tyle ciekawsze niż w pospolitych grach, bo to my sami wymyślamy w jaki sposób zareagujemy na każdą sytuację, dlatego nie ma jakiś określonych kombinacji.