Quality

Wybranie należytej sali, sukni czy dekoracji to małe piwo jeżeli rozporządza się elastycznym budżetem ślubnym. Nawet jeżeli kategoryzujesz się do grona owych „elastycznych” panów młodych to i tak pytanie: jakiego rodzaju atrakcje weselne wybrać? – potrafi przyprawić cię o migrenę.
Gazeta Wyborcza


Bukowina Tatrzańska, Tatry
Author: Brandon Atkinson
Source: http://www.flickr.com


Z jakiej przyczyny? Bo jest ich nazbyt dużo. Wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło: atrakcje ślubne i ukazuje się 620 tysięcy wyników! Wyselekcjonowanie najciekawszych propozycji z tak wielkiej ilości jest nadzwyczaj ciężkim obowiązkiem. Wypuszczenie mydlanych baniek jest to jedna ze wspaniałych atrakcji ślubnych, tworzących niesamowitą oraz niepowtarzalną aurę chwili, w której będziecie już po ślubie. Takie wyjście z kościoła wspaniale przedstawia się na zdjęciach. Agregat wypuszczający mydlane bańki (http://www.arkadiuszgwizdala.pl/oferta/pokazy-baniek-mydlanych.html) poradzi sobie z zadaniem lepiej niż zatrudnieni do tej roli weselnicy wyposażeni w dziecięcy zestaw do robienia baniek mydlanych nabyty w kiosku. Świetnym pomysłem będzie też iluzjonista wypuszczający śnieżnobiałe gołąbki z kapelusza. Bielutkie cukrówki symbolizują miłość. Para wypuszczająca dwa białe gołębie to scena znana z romantycznych kinematografii. Ostatnio ten zwyczaj jest dosyć sporadycznie praktykowany w trakcie ślubów, ale w dalszym ciągu napotykamy pary, które decydują się na tą atrakcję.
Mydlane bańki, cukrówki albo motyle wypuszczane na ślubie, a w zasadzie po nim same w sobie są doskonałą atrakcją dla maluchów. O najmłodszych gościach na weselu nie ma co zapominać. Nie pozwólcie aby wyraz "nuda" łączył się w przyszłości najmłodszym z Waszym ślubem.