Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Planszowe gry – pomimo unowocześnienia cywilizacji – nadal cieszą się dużą popularnością i są ikoną u większości rodzin w trakcie spędzania wieczornych chwil z sobą.
wakacje nad jeziorem
Author: Irene Grassi
Source: http://www.flickr.com


grają w nie zarówno dzieci, jak i dorośli, gdyż symbolizują one w pewien sposób ponadczasowość i zabawę, łączącą wszystkich członków rodziny. Coraz nowsze nakłady, a także i te sprzed kilku lat mogą pochwalić się swymi wiernymi fanami oraz jeszcze przez długi czas pozostaną na piedestale w kwestii rozrywki.


program
Author: Narcotango
Source: Narcotango


Jedną z gier jest Prawo dżungli, będąca odpowiednikiem gry Jungle Speed. Oparta jest ona przede wszystkim na kartach, które w trakcie zabawy leżą przed wszystkimi graczami. Wszystkie posiadają różnorodne znaki. Jeśli gracze posiadają inne karty, muszą jak najszybciej chwycić za berło wyprodukowane z drewna oraz usytuowane po środku stolika. Jeśli ktoś nie zdąży tego zrobić lub pomyli się – dostaje karę w postaci jednej lub wszystkich odkrytych kart. Prawo dżungli jest grą szybką, a grać w nią może nawet trzydzieści osób. Każde pudło zawiera berło, woreczek i 104 karty. Jeśli ktoś jednak chciałby wcielić się w czarny charakter, koniecznie zagrać musi w Colt Express, w której musi obrabować pociąg – tak jak i inni gracze. Tym samym musi zebrać jak największą ilość skarbów, nim zrobią to inni. każdorazowa rozgrywka to pięć części po dwie fazy.


Kolejną perfekcyjną rozrywką na familijne wieczory jest Patchwork gra przeznaczona dla dwóch osób, gdzie łączy się skrawki materiałów, tworząc jednocześnie nowy wzór.
Została ona stworzona na wzór gospodarowania niechcianych już skrawków, co w przeszłości było niezwykle modne. Gra to około 30 minut, podczas których gracze mają za zadanie połączyć najlepsze materiały oraz stworzyć efektywną kołdrę.