Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Zima i jesień to ten okres w roku, gdy szybko robi się ciemno, a my wpadamy w mały dołek. Będzie niewiele słońca, nie jest pewne, czy cała zima będzie mroczna, czy może nieco będzie bardziej słonecznej pogody.


dziecko bawiące się maskotką
Author: Jessi R & Math R
Source: http://www.flickr.com


Jednakże, taki okres będzie najdogodniejszy, żeby znaleźć sobie interesujące zajęcie w domu. Najgorzej jednakże jak zasiądziemy przed telewizorem, bo to jedynie strata czasu. Najlepiej znaleźć nową pasję, jak gry planszowe.


W rzeczywistości posiadamy ogromny wybór tych pozycji, przykładową z nich będzie Posiadłość Szaleństwa. Ta gra to wspaniała rozgrywka, jaka trzyma w napięciu. Każda gra odbywa się we wcześniej przygotowanej historii obrazującej specjalną planszę, a także i parę możliwych rozwinięć jej. Takie wątki wpływają na demony, z którymi musimy się zmierzyć, oraz na wskazówki, które należy odnaleźć na koniec historii. Następną interesująca gra będzie to Tajemnicze Domostwo, to znaczy planszówka towarzyska dla od dwóch do siedmiu osób.


Jedna osoba wciela się w postać ducha, powinien sprawić, aby pozostali zawodnicy zgadli rzeczy, miejsce, jak i postaci powiązanie z przestępstwem sprzed lat. Odmienna pozycja to Koncept gra bardzo ciekawa i dla każdego. W takiej grze mamy za zadanie zgadywać hasła, które będą ukazywane przez pozostałych graczy. Jednak pokazujący nie może odzywać się i niczego pokazywać, czy rysować.
Do dyspozycji będzie jedynie plansza z różnorakimi obrazkami, za pomocą znaczników gracz będzie pokazywał takie, które posiadają możliwość nas naprowadzić na właściwą odpowiedź. Takie pozycje to jedynie propozycje, lecz są tak dobre, że na pewno przypadną do gustu każdemu graczowi.