Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Nie należy zabraniać oseskom oglądać telewizję. Prawdą jest, że nie powinny ślęczeć przed odbiornikiem przez pół dnia. Zatem mądrze musimy wybierać dla nich wartościowe programy.


sprzęt
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


program tv
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
hasło
Author: Mannish
Source: Mannish


Telewizja oczarowuje wszystkich od dawna – od momentu powstania. Ruch na ekranie urzeka i sprawia, że możemy wpatrywać się w niego przez pół dnia. Nie będzie to rzecz jasna zbytnio zdrowe, szczególnie dla najmłodszych. Z tego powodu rodzice powinni odpowiedzialnie selekcjonować to, co maluch ogląda. Powinniśmy wybrać taki program TV, który będzie edukacyjny. Powinien być o zwierzętach. Maluchy przecież kochają zwierzątka. Takie, które możemy trzymać w przydomowej zagrodzie i te dzikie, które można zobaczyć tylko w ZOO. Jeżeli nasz szkrab jest jeszcze zbyt mały na programy o zwierzętach, to powinniśmy pozwolić mu na oglądanie bajek. Jednak przed tym musimy sprawdzić, że są to bajki pozbawione agresji i złych charakterów. Nasze maleństwo powinno oglądać je z przyjemnością oraz czerpać z nich wiadomości o przyjaźni oraz prawdomówności. Strach czy chowanie się pod stołem nie przyniosą oczekiwanych efektów. Początkowo musimy z naszym smykiem oglądać telewizję razem. Warto uczyć je, że gdy przychodzi limit czasowy, to po prostu wstajemy i zaczynamy interesować się czymś innym.

Zaintrygowały Cię opisy zawarte w naszym artykule? Jeżeli tak, to czytaj także wykonaniem implantów podobne informacje, dotyczące tego działu. Zapraszamy do kolejnej strony.

Mamy możliwość razem układać klocki lub pichcić obiad.


Pamiętajmy, że telewizja może mieć bardzo pozytywny wpływ na rozwój naszego bobasa. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że we wszystkim powinniśmy umieć mieć umiar.