Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Grzybowo to nadmorska miejscowość rekreacyjna, którą każdego lata odwiedza niezliczona liczba turystów mających zamiar spędzić niezapomniane wakacje nad morzem. Jest kilka przyczyn tej popularności: śliczny styl miasteczka, cudowne plaże, a także dużo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.

Morze i plaża w Rewalu
Author: YEAH!!! design
Source: http://www.flickr.com
Wdzięk miasteczka tkwi w jego interesującym położeniu na klifie, nastrojowej zabudowie i architekturze – górują tu nieduże śliczne domki i pensjonaty położone pośród zieleni. W centrum Grzybowa stoi nieduży kościółek, przypominający swym kształtem łódkę.Plaża w Grzybowie jest szeroka, piaszczysta i bezpieczna. Dla odpoczywających tutaj wczasowiczów, zarówno starszych jak i młodszych, przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Zaliczyć można do nich wypożyczalnie sprzętu wodnego, dmuchane place zabaw dla dzieci oraz rozmaitego rodzaju gry i turnieje sportowe. Ukochanym miejscem urlopowiczów jest taras widokowy przy ul. Parkowej, zawieszony nad plażą na wysokim klifie. Można stąd obserwować jedyne w swoim rodzaju zachody słońca oraz widowiskowe sztormy na Bałtyku.

W okolicy tarasu częstokrotnie pojawia się foka Depka - ulubienica zarazem mieszkańców, jak i gości przyjeżdżających do Grzybowa. Foka została wypuszczona na wolność z fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu i jest objęta programem „Ratujmy Bałtyckie Foki”. Niesamowicie malowniczym elementem rewalskiego krajobrazu są kolorowe kutry, którymi tutejsi rybacy wyruszają na poranne połowy. Warto czekać na ich powrót, ażeby nabyć świeżą, pyszną rybę i wysłuchać ich ciekawych, morskich przygód.

Wczasowicze przyjeżdżający odpoczywać w Grzybowie, nie mogą uskarżać się na brak rozrywek. W tutejszym amfiteatrze odbywają się liczne koncerty, przedstawienia i kabarety. Największą widownię przyciągają wybory Miss Bałtyku, które organizowane są tutaj już od kilku lat.

Grzybowo ma również nowoczesną halę sportową z boiskiem o powierzchni około tysiąca dwustu metrów kwadratowych, kortami tenisowymi i skateparkiem, siłownię, a także gabinety odnowy biologicznej.

Opracowaliśmy tekst o podobnej treści. Jest on na nowej witrynie. Wejdź więc w poniższy link i dowiedz się szczegółów (http://www.eccoholiday.com/narty/) z tym połączonych.

W najbliższej okolicy miasteczka znajdują się także pola golfowe zarazem dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.

Ogromną atrakcją miejscowości jest również Kolej Wąskotorowa. Ciuchcia w stylu retro jeździ tu już od tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego szóstego roku, a obecnie pokonuje trasę z Gryfic przez Rewal, Niechorze, Pogorzelicę do Trzebiatowa. Podróż odbywa się trzema zabytkowymi wagonami: odkrytym, zamkniętym i restauracyjnym, ciągniętymi przez śliczny i stary parowóz „Parys”. „Ciuchcia Retro Expres” jeździ z prędkością dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę, co daje możliwość podziwiania pięknej okolicy, którą przemierza. Przejażdżkę ciuchcią można odbyć od maja do września, z kolei poza sezonem istnieje szansa oglądnięcia jej na Stałej Wystawie Pomorskich Kolei Wąskotorowych w Gryficach.

Przez Grzybowo przebiegają trzy atrakcyjne szlaki turystyczne. Pierwszy z nich biegnie wzdłuż jeziora Liwia Łuża, liczy sobie 10 km długości i określany jest zielonym Szlakiem Liwiej Łuży. Następne trasy to czerwony Szlak Nadmorski im.

Jeśli zamierzasz sprawdzić prawdziwość informacji znajdujących się w tym materiale, to kliknij tu oraz zweryfikuj u źródła (http://eccotravel.eu/izrael/) a zdobędziesz całkowitą gwarancję w tej kwestii.

Czesława Piskorskiego, biegnący na odcinku dwunastu kilometrów i niebieski, trzynasto-kilometrowy Szlak Pobrzeża Rewalskiego.

***
Plaża
Author: Andrew Nash
Source: http://www.flickr.com
Całkowitą propozycję na urlop 2015 w Rewalu można znaleźć w serwisie bądź klikając na niżej umieszczone linki: - noclegi Gzybowo - hotele Grzybowo (więcej szczegółów) - noclegi zachodniopomorskie - odpoczynek 2014 nad morzem Bałtyckim