Quality

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mansionofmetal.com/includes/menu.inc).
Nie należy zabraniać oseskom oglądać telewizję. Prawdą jest, że nie powinny ślęczeć przed odbiornikiem przez pół dnia. Zatem mądrze musimy wybierać dla nich wartościowe programy.


sprzęt
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


program tv
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com


hasło
Author: Mannish
Source: Mannish
Telewizja oczarowuje wszystkich od dawna – od momentu powstania. Ruch na ekranie urzeka i sprawia, że możemy wpatrywać się w niego przez pół dnia. Nie będzie to rzecz jasna zbytnio zdrowe, szczególnie dla najmłodszych. Z tego powodu rodzice powinni odpowiedzialnie selekcjonować to, co maluch ogląda. Powinniśmy wybrać taki program TV, który będzie edukacyjny. Powinien być o zwierzętach. Maluchy przecież kochają zwierzątka. Takie, które możemy trzymać w przydomowej zagrodzie i te dzikie, które można zobaczyć tylko w ZOO. Jeżeli nasz szkrab jest jeszcze zbyt mały na programy o zwierzętach, to powinniśmy pozwolić mu na oglądanie bajek. Jednak przed tym musimy sprawdzić, że są to bajki pozbawione agresji i złych charakterów. Nasze maleństwo powinno oglądać je z przyjemnością oraz czerpać z nich wiadomości o przyjaźni oraz prawdomówności. Strach czy chowanie się pod stołem nie przyniosą oczekiwanych efektów. Początkowo musimy z naszym smykiem oglądać telewizję razem. Warto uczyć je, że gdy przychodzi limit czasowy, to po prostu wstajemy i zaczynamy interesować się czymś innym. Mamy możliwość razem układać klocki lub pichcić obiad.


Pamiętajmy, że telewizja może mieć bardzo pozytywny wpływ na rozwój naszego bobasa. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że we wszystkim powinniśmy umieć mieć umiar.