Quality

Przyszła jesień, i zaraz przyjdzie zima. Robi się coraz bardziej ciemno, zimniej, o wiele mniej czasu spędzamy na dworze. Przesuwamy czas, więc zmrok przychodzi dużo szybciej niż to było letnią porą.
A co jest w tym wszystkim najlepsze, żeby przeżyć ten okres. Można oglądać TV, czytać powieści, możemy też grać w gry, ale te rozgrywające się na planszy. Które? Oto ciekawe propozycje.


Na przykład Abalone gra (https://groteka44.pl/abalone-classic-edycja-polska.html) będzie bardzo fascynująca, w jakiej najprostsze zasady będą połączone z ogromną sumą możliwości, i ponadto wszystko to jest wSPAniale wykonane, a więc rozgrywka będzie czystą radością. Pomysł stworzenia tej gry narodził się w 1988 roku. Spółka, jaka ją wyprodukowała nazywa się tak samo jak gra – czyli Abalone.


zespoły
Author: Bartosz Madejski
Source: http://www.flickr.com


Nikt w tamtych czasach nie był pewien, że ta pozycja stanie się tak bardzo ceniona, dzisiaj zaś jak zamierzamy zagrać w coś rzeczywiście ciekawego, to Abalone jest jedną z takich propozycji. Zupełnie jak Super farmer. (https://groteka44.pl/super-farmer.html) Co ciekawe gra powstała w naszej stolicy w 1943 roku. Z początku jednakże miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Wymyślił ją polski matematyk - Karol Borsuk. I najnowsza z propozycji - Wojna (łącze) o pierścień (https://groteka44.pl/wojna-o-pierscien.html), to strategia planszowa, jaka pozwala grającym zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.


Oczekuje na nas więc pełno interesujących wyzwań, wspaniałych bohaterów. Będziemy rządzić największymi królestwami, a na naszych barkach spocznie ich ochrona.
Każda z opisywanych gier jest idealna na jesienne oraz długie zimowe wieczory. Jeżeli tylko chcemy spędzić je interesująco i ekscytująco a do tego nie myśleć o szarej aurze na zewnątrz, to gry tego rodzaju będą najlepsze.